3 pokoje z prywatnym ogrodem

ul. Koszykowa 29, Kobyłka
813 000 PLN
8 364 PLN / m²

Powierzchnia 97.2 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2019

Opis

Do sprzedaży 3 pokoje z prywatnym ogrodem. Adres: ul. Koszykowa 29, Kobyłka. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Piotr Wójcik Re/Max Polska +48 799666289

Najczęściej zadawane pytania