Nowoczesne 2-pokojowe na Ursynowie

ul. KEN 82, Konstancin-Jeziorna
596 000 PLN
13 717 PLN / m²

Powierzchnia 43.45 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 13
Liczba pięter 20
Rok budowy 1999

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. KEN 82, Konstancin-Jeziorna. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Paweł Jankowski CBRE Polska +48 538383107

Najczęściej zadawane pytania