5+ pokoje na Bielanach z tarasem

ul. Parkowa 81, Legionowo
536 000 PLN
4 526 PLN / m²

Powierzchnia 118.43 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 3
Liczba pięter 13
Rok budowy 1951

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Parkowa 81, Legionowo. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Monika Kozłowska Re/Max Polska +48 789897760

Najczęściej zadawane pytania