Komfortowe mieszkanie 4-pok. na Żoliborzu

ul. Piękna 112, Mińsk Mazowiecki
490 000 PLN -15%
573 528 PLN 11 358 PLN / m²

Powierzchnia 43.14 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 12
Liczba pięter 12
Rok budowy 1969

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Piękna 112, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Krzysztof Jankowski Freedom Nieruchomości +48 669169365

Najczęściej zadawane pytania