Przestronne 5+-pokojowe na Ochocie

ul. Słowackiego 87, Ursus, Warszawa
392 000 PLN
13 397 PLN / m²

Powierzchnia 29.26 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 6
Liczba pięter 10
Rok budowy 2005

Opis

Do sprzedaży Przestronne 5+-pokojowe na Ochocie. Adres: ul. Słowackiego 87, Ursus, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Maria Kowalczyk Północ Nieruchomości +48 727828746

Najczęściej zadawane pytania