Mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania

ul. Targowa 107, Otwock
668 000 PLN
4 514 PLN / m²

Powierzchnia 147.97 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 15
Liczba pięter 16
Rok budowy 2022

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Targowa 107, Otwock. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Magdalena Grabowski Emmerson Realty +48 608516309

Najczęściej zadawane pytania