4-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Klimontowska 2, Białołęka, Warszawa
285 000 PLN -11%
321 872 PLN 2 513 PLN / m²

Powierzchnia 113.39 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 1968

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Klimontowska 2, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Joanna Nowak Re/Max Polska +48 665990185

Najczęściej zadawane pytania