Jasne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem

ul. Parkowa 147, Nieporęt
1 571 000 PLN
13 406 PLN / m²

Powierzchnia 117.19 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 3
Liczba pięter 15
Rok budowy 2000

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Parkowa 147, Nieporęt. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Łukasz Nowak Openhouse.pl +48 517331042

Najczęściej zadawane pytania