Mieszkanie 1-pokojowe z tarasem

ul. Kasprzaka 7, Sulejówek
744 000 PLN
7 408 PLN / m²

Powierzchnia 100.43 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 9
Liczba pięter 10
Rok budowy 1973

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Kasprzaka 7, Sulejówek. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Michał Wiśniewski Hamilton May +48 519122038

Najczęściej zadawane pytania