Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Woli

ul. Nowogrodzka 97, Wesoła, Warszawa
391 000 PLN
3 308 PLN / m²

Powierzchnia 118.21 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 16
Rok budowy 1957

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Nowogrodzka 97, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Magdalena Nowak Cushman & Wakefield +48 793953478

Najczęściej zadawane pytania