2-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Sienkiewicza 118, Mińsk Mazowiecki
593 000 PLN
8 529 PLN / m²

Powierzchnia 69.53 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 4
Liczba pięter 16
Rok budowy 1960

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Sienkiewicza 118, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Szymańska Cushman & Wakefield +48 695547883

Najczęściej zadawane pytania