Nowoczesne 4-pokojowe na Żoliborzu

ul. Rydygiera 132, Śródmieście, Warszawa
871 000 PLN
8 870 PLN / m²

Powierzchnia 98.2 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 1972

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Rydygiera 132, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Michał Nowak Century 21 Polska +48 662001073

Najczęściej zadawane pytania