5+-pokojowe mieszkanie na Bemowie

ul. Czerniakowska 149, Ząbki
549 000 PLN
9 391 PLN / m²

Powierzchnia 58.46 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 2014

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Czerniakowska 149, Ząbki. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Karolina Piotrowski +48 604396783

Najczęściej zadawane pytania