4 pokoje na nowym osiedlu z ogrodem

ul. Piłsudskiego 13, Ursus, Warszawa
313 000 PLN -14%
363 464 PLN 3 365 PLN / m²

Powierzchnia 93.02 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 0
Liczba pięter 2
Rok budowy 1961

Opis

Do sprzedaży 4 pokoje na nowym osiedlu z ogrodem. Adres: ul. Piłsudskiego 13, Ursus, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Barbara Piotrowski Century 21 Polska +48 606065318

Najczęściej zadawane pytania