3-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy

ul. Grochowska 29, Ursus, Warszawa
472 000 PLN
18 210 PLN / m²

Powierzchnia 25.92 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 3
Liczba pięter 4
Rok budowy 1965

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Grochowska 29, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Joanna Zieliński Północ Nieruchomości +48 795477702

Najczęściej zadawane pytania