Przestronne 5+-pokojowe na Ochocie

ul. Domaniewska 9, Wesoła, Warszawa
567 000 PLN -4%
590 710 PLN 4 310 PLN / m²

Powierzchnia 131.54 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 2024

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Domaniewska 9, Wesoła, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Paweł Dąbrowski Re/Max Polska +48 667203259

Najczęściej zadawane pytania