4 pokoje z widokiem na park wykończone pod klucz

ul. Wolska 45, Bemowo, Warszawa
752 000 PLN
21 728 PLN / m²

Powierzchnia 34.61 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 7
Liczba pięter 10
Rok budowy 2019

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Wolska 45, Bemowo, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Jakub Woźniak Północ Nieruchomości +48 792789481

Najczęściej zadawane pytania