5+ pokoje z osobną kuchnią

ul. Kondratowicza 114, Piastów
560 000 PLN
8 200 PLN / m²

Powierzchnia 68.29 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 2
Liczba pięter 11
Rok budowy 1962

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Kondratowicza 114, Piastów. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Karolina Kowalczyk Hamilton May +48 736450792

Najczęściej zadawane pytania