Mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem

ul. Wąwozowa 45, Targówek, Warszawa
473 000 PLN
5 894 PLN / m²

Powierzchnia 80.25 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 10
Liczba pięter 15
Rok budowy 1993

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Wąwozowa 45, Targówek, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Marcin Kamińska Savills Polska +48 887609949

Najczęściej zadawane pytania