2-pokojowe mieszkanie w Wilanowie

ul. Postępu 140, Żoliborz, Warszawa
509 000 PLN
4 286 PLN / m²

Powierzchnia 118.75 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 7
Liczba pięter 17
Rok budowy 1955

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Postępu 140, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Małgorzata Nowak Home Broker +48 783762572

Najczęściej zadawane pytania