Nowoczesne 1-pokojowe na Ochocie

ul. Cicha 148, Ząbki
792 000 PLN
6 948 PLN / m²

Powierzchnia 113.99 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 10
Liczba pięter 17
Rok budowy 2016

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Cicha 148, Ząbki. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Tomasz Grabowski Metrohouse +48 883392414

Najczęściej zadawane pytania