5+ pokoje z widokiem na park do zamieszkania

ul. Cicha 77, Rembertów, Warszawa
363 000 PLN
3 333 PLN / m²

Powierzchnia 108.91 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 12
Liczba pięter 17
Rok budowy 1954

Opis

Do sprzedaży 5+ pokoje z widokiem na park do zamieszkania. Adres: ul. Cicha 77, Rembertów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Magdalena Dąbrowska +48 725775040

Najczęściej zadawane pytania