Przestronne 3-pokojowe przy metrze

ul. Idzikowskiego 116, Targówek, Warszawa
645 000 PLN
5 849 PLN / m²

Powierzchnia 110.27 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1950

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Idzikowskiego 116, Targówek, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Barbara Krawczyk Openhouse.pl +48 697881650

Najczęściej zadawane pytania