3-pokojowe na niskim piętrze

ul. Nowogrodzka 28, Białołęka, Warszawa
499 000 PLN -13%
571 983 PLN 11 101 PLN / m²

Powierzchnia 44.95 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 12
Liczba pięter 16
Rok budowy 1990

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Nowogrodzka 28, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Paweł Wójcikowa Lion's Estate +48 882448826

Najczęściej zadawane pytania