Jasne mieszkanie 3-pokojowe z garażem

ul. Szkolna 123, Rembertów, Warszawa
745 000 PLN
5 176 PLN / m²

Powierzchnia 143.94 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 0
Liczba pięter 20
Rok budowy 2002

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Szkolna 123, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Krawczyk Agencja Nieruchomości Feniks +48 797096695

Najczęściej zadawane pytania