Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Bielanach

ul. KEN 77, Śródmieście, Warszawa
495 000 PLN
3 638 PLN / m²

Powierzchnia 136.05 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1952

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. KEN 77, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Maria Woźniak Hamilton May +48 886486109

Najczęściej zadawane pytania