1-pokojowe na piętrze z widokiem

ul. Parkowa 149, Wawer, Warszawa
433 000 PLN
8 783 PLN / m²

Powierzchnia 49.3 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 3
Liczba pięter 15
Rok budowy 1973

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Parkowa 149, Wawer, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Krzysztof Kozłowski +48 883706478

Najczęściej zadawane pytania