5+-pokojowe mieszkanie na Mokotowie

ul. Saska 73, Mokotów, Warszawa
746 000 PLN
5 002 PLN / m²

Powierzchnia 149.15 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 11
Liczba pięter 16
Rok budowy 1980

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Saska 73, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Joanna Dąbrowska +48 739828330

Najczęściej zadawane pytania