3 pokoje z osobną kuchnią

ul. Leśna 97, Praga-Północ, Warszawa
558 000 PLN -11%
629 777 PLN 4 341 PLN / m²

Powierzchnia 128.53 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 2012

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Leśna 97, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Andrzej Zieliński CBRE Polska +48 694711484

Najczęściej zadawane pytania