4 pokoje z garażem podziemnym

ul. Broniewskiego 5, Bemowo, Warszawa
504 000 PLN
12 673 PLN / m²

Powierzchnia 39.77 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1982

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Broniewskiego 5, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Barbara Kamiński Hamilton May +48 725159822

Najczęściej zadawane pytania