1 pokoje z prywatnym ogrodem

ul. Modlińska 70, Rembertów, Warszawa
428 000 PLN
9 515 PLN / m²

Powierzchnia 44.98 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1973

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Modlińska 70, Rembertów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Joanna Nowak Knight Frank +48 735268070

Najczęściej zadawane pytania