2-pokojowe na parterze z ogrodem

ul. Głębocka 18, Łomianki
566 000 PLN
3 818 PLN / m²

Powierzchnia 148.24 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 0
Liczba pięter 12
Rok budowy 1966

Opis

Do sprzedaży 2-pokojowe na parterze z ogrodem. Adres: ul. Głębocka 18, Łomianki. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Agnieszka Dąbrowski Savills Polska +48 511521834

Najczęściej zadawane pytania