3-pokojowe na niskim piętrze

ul. Słoneczna 83, Mińsk Mazowiecki
412 000 PLN
4 462 PLN / m²

Powierzchnia 92.33 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1988

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Słoneczna 83, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Anna Wójcik CBRE Polska +48 881498475

Najczęściej zadawane pytania