Nowoczesne 2-pokojowe blisko centrum

ul. Lwowska 60, Bielany, Warszawa
817 000 PLN
19 269 PLN / m²

Powierzchnia 42.4 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 11
Liczba pięter 13
Rok budowy 2011

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Lwowska 60, Bielany, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Agnieszka Kwiatkowski Knight Frank +48 693755361

Najczęściej zadawane pytania