Nowoczesne 1-pokojowe blisko centrum

ul. Słoneczna 110, Marki
495 000 PLN
7 738 PLN / m²

Powierzchnia 63.97 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 0
Liczba pięter 9
Rok budowy 1964

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 1-pokojowe blisko centrum. Adres: ul. Słoneczna 110, Marki. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Małgorzata Nowak Colliers International +48 503672958

Najczęściej zadawane pytania