Mieszkanie 91 m² na Woli

ul. Lipowa 136, Mińsk Mazowiecki
437 000 PLN -13%
503 376 PLN 4 821 PLN / m²

Powierzchnia 90.64 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 12
Liczba pięter 15
Rok budowy 2011

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Lipowa 136, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Michał Nowicka +48 601968213

Najczęściej zadawane pytania