Komfortowe mieszkanie 3-pok. na Ursynowie

ul. Słoneczna 42, Praga-Północ, Warszawa
573 000 PLN
15 855 PLN / m²

Powierzchnia 36.14 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1983

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 3-pok. na Ursynowie. Adres: ul. Słoneczna 42, Praga-Północ, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marek Michalski Agencja Nieruchomości Feniks +48 726358929

Najczęściej zadawane pytania