Jasne mieszkanie 1-pokojowe po remoncie

ul. Światowida 116, Mińsk Mazowiecki
441 000 PLN
3 334 PLN / m²

Powierzchnia 132.26 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1959

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Światowida 116, Mińsk Mazowiecki. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Karolina Lewandowski +48 798371371

Najczęściej zadawane pytania