Mieszkanie 132 m² w spokojnej okolicy

ul. Sobieskiego 17, Żoliborz, Warszawa
749 000 PLN
5 685 PLN / m²

Powierzchnia 131.75 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1956

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Sobieskiego 17, Żoliborz, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Grzegorz Szymańska Openhouse.pl +48 734903413

Najczęściej zadawane pytania