5+ pokoje na Bielanach po remoncie

ul. Nowogrodzka 114, Żoliborz, Warszawa
585 000 PLN -8%
635 496 PLN 3 908 PLN / m²

Powierzchnia 149.71 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 1990

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Nowogrodzka 114, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Dorota Zielińska Metrohouse +48 698372058

Najczęściej zadawane pytania