Nowoczesne 4-pokojowe w spokojnej okolicy

ul. Mokotowska 89, Ursus, Warszawa
1 144 000 PLN -8%
1 240 421 PLN 26 208 PLN / m²

Powierzchnia 43.65 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 9
Liczba pięter 11
Rok budowy 1993

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Mokotowska 89, Ursus, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Tomasz Nowak Metrohouse +48 799827469

Najczęściej zadawane pytania