2 pokoje na Bielanach z windą

ul. Lwowska 2, Ochota, Warszawa
434 000 PLN
3 833 PLN / m²

Powierzchnia 113.24 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1986

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Lwowska 2, Ochota, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Piotr Lewandowska Freedom Nieruchomości +48 506272299

Najczęściej zadawane pytania