Komfortowe mieszkanie 4-pok. na Bemowie

ul. Belgradzka 64, Wawer, Warszawa
854 000 PLN -8%
929 933 PLN 23 169 PLN / m²

Powierzchnia 36.86 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 8
Liczba pięter 8
Rok budowy 2005

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 4-pok. na Bemowie. Adres: ul. Belgradzka 64, Wawer, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Katarzyna Woźniak Freedom Nieruchomości +48 694719122

Najczęściej zadawane pytania