Przestronne 5+-pokojowe w centrum

ul. Klimontowska 144, Wołomin
506 000 PLN
4 505 PLN / m²

Powierzchnia 112.32 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 8
Liczba pięter 20
Rok budowy 1987

Opis

Do sprzedaży Przestronne 5+-pokojowe w centrum. Adres: ul. Klimontowska 144, Wołomin. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Maria Lewandowski CBRE Polska +48 726796965

Najczęściej zadawane pytania