Nowoczesne 2-pokojowe na Ursynowie

ul. Parkowa 136, Brwinów
550 000 PLN -13%
634 553 PLN 4 116 PLN / m²

Powierzchnia 133.64 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 6
Liczba pięter 9
Rok budowy 1959

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 2-pokojowe na Ursynowie. Adres: ul. Parkowa 136, Brwinów. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Magdalena Pawłowski Agencja Nieruchomości Feniks +48 667826540

Najczęściej zadawane pytania