5+ pokoje blisko centrum w nowym budownictwie

ul. Żelazna 85, Rembertów, Warszawa
400 000 PLN -4%
418 819 PLN 3 054 PLN / m²

Powierzchnia 130.96 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 6
Liczba pięter 7
Rok budowy 1963

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Żelazna 85, Rembertów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Tomasz Michalski +48 794451370

Najczęściej zadawane pytania